Vzduchotechnika

 Vyrábíme a montujeme veškeré kruhové i hranaté vzduchotechnické potrubí "na míru".

Do naší nabídky patří zařízení pro větrání, odsávání, filtrování, rekuperaci a rozvod vzduchu v domovních, veřejných i průmyslových prostorách.

 • Výrobní haly
 • Restaurace
 • Kotelny
 • Svařovny
 • Skladové prostory

Výrobní haly

Naše společnost vyrábí a montuje čtyřhranné a kruhové potrubí „na míru“ do výrobních prostor dle přání zákazníka, zařízení montujeme kompletně s VZT jednotkami či ventilátory. Máme dlouholeté zkušenosti s hygienickými bezpečnostními i „pocitovými“ požadavky zákazníka a dokážeme zrealizovat zakázku od A do Z. Stačí nám zavolat či zaslat email, přijedeme, zaměříme, vypracujeme jednoduchý projekt, vyrobíme a namontujeme. Zákazník také obdrží veškeré potřebné a potvrzené dokumenty potřebné ke kolaudaci a provozu VZT zařízení včetně dokumentů pro požarně bezpečnostní zařízení.

Restaurace

Pro provoz restaurací a Vašich kuchyní zajistíme přijatelné řešení pro komfortní provoz vzduchotechniky v souladu s platnou legislativou a s minimem provozních nákladů. Správným předpokladem je správné navržení celého zařízení, optimální rozmístění vhodně zvolených distribučních prvků, optimální velikost digestoří, rekuperace vzduchu a také účinná filtrace a odloučení tuků z odsávaného vzduchu. Při návrhu je třeba pamatovat na pravidelné provádění údržby zařízení. Nabízíme kompletní realizaci na klíč včetně projektu.

Svařovny

Při svařování vznikají zplodiny, které obsahují složky zdraví škodlivé. Odsávací a filtrační zařízení má za úkol uchránit pracovníka od vdechování škodlivých zplodin. Při instalaci vzduchotechniky ve svařovnách běžně používáme odsávací zákryty, klobouky a digestoře. V případě požadavku na možnost polohování odsávacího elementu dodáváme také odsávací ramena.
Provádíme kompletní dodávku, montáž a servis vzduchotechnického zařízení svařoven. Naše firma spolupracuje s profesionální svářečskou školou Profi-Weld s.r.o. Blansko.

Servis

Nabízíme různé servisní práce pro vzduchotechnickéhé zařízení. Pravidelný servise snižuje riziko poruchy Vašeho zařízení, předchází se vzniku škod způsobených zanedbanou údržbou, prodlužuje se také životnost Vašeho zařízení.
Stačí jen zavolat.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat:

E-mailem na info@bsmax.cz

Tel. 721 871 577

 

 

Historie firmy BS-MAX s.r.o.

Historie výroby vzduchotechnických zařízení v areálu naší firmy se datuje již od roku 1969, kdy v tehdejším Okresním Stavebním Podniku Blansko na základě doporučení zájmového sdružení stavebních podniků Brno vzniklo středisko „Vzduchotechnika". V témže roce byla zakoupena výrobní linka na VZT potrubí od rakouské firmy HOLZHAMMER, která tuto linku vystavovala na Brněnských veletrzích. Toto středisko zajišťovalo dodávky vzduchotechniky a klimatizace pro celou ČR a fungovalo ve své původní podobě až do roku 1993, kdy z něj v rámci privatizace vznikla firma „Miroslav Valášek – výroba, montáž a servis vzduchotechnických zařízení". K další transformaci dochází v roce 2011, kdy vzniká firma BS-Max s.r.o.

 

 

     Vzduchotechnika      a

V současné době přestává být klimatizace luxusem, ale naopak se stává běžným vybavením každé domácnosti či kanceláře. Dříve se klimatizace specializovaly především na chlazení místností, tedy odvod horka z vnitřních prostor ven, dnes však tato moderní zařízení umožňují i další úpravy vzduchu – topení, filtraci, ionizaci, zvlhčování i odvlhčování vzduchu a samozřejmě chlazení vzduchu.

 

klimatizace

 • Rodinné domy
 • Bytové domy
 • Kancelářské prostory
 • Restaurace
 • Výrobní provozy
 • Skladové prostory
 • Svařovny
 • Kotelny

 

 

 

BS-Max s.r.o.
Pražská 2484/3
Blansko
678 01

IČ: 29284490
DIČ: CZ29284490

Telefon:
721-871-577, 777-945-245

Email:
info@bsmax.cz